Zamówiony towar dostarczany jest do klienta za pośrednictwem firmy spedycyjnej - FedEx (paczki do 30 kg) lub Poczta Polska – Pocztex (palety 500 kg lub 1000 kg).

Firmy kurierskie FedEx, Poczta Polska posiadają swój własny regulamin. Celem zapoznania się z regulaminami prosimy o bezpośredni kontakt z tymi firmami.

Oplata ta wyliczana jest na podstawie wagi i gabarytów zamówionego towaru.

Koszt przesyłek FedEx Polska

Paczka do 30 kg – 15,00 netto

Koszt pobrania – 0,00 PLN (maksymalna wartość faktury: 15 000 PLN)

Dodatkowe informacje dostępne na stronie www.fedex.com

Koszt przesyłek Poczta Polska

Przesyłka paletowa do 500 kg – 165,00 netto

Przesyłka paletowa do 1000kg – 185,00 netto

Dodatkowe informacje dostępne na stronie www.poczta-polska.pl

Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru z magazynu PRUS-POL w Prusicach przy ulicy Wrocławskiej 34 w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 16:00.

Koszt transportu za zamówiony towar pokrywa klient poniżej wartości faktury netto – 3500,00 zł. W przypadku większego zamówienia koszty wysyłki dzielone są na pół lub po stronie sprzedawcy – indywidualnie się to ustala z handlowcami.

Istnieje możliwość dostawy towaru raz w tygodniu środkami transportu PRUS-POL na koszt PRUS-POL, dla firm, których adres dostawy znajduje się w rejonie Wrocławia. Szczegóły dotyczące tej formy dostawy można uzyskać kontaktując się z handlowcami.

Możliwa jest dostawa towaru na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt PRUS-POL przy zamówieniach indywidualnych składających się z ok. 150 kartonów różnego asortymentu, niezależnie od miejsca położenia siedziby firmy klienta. Wraz z dostawą klient otrzymuje fakturę VAT. Czas realizacji i dostawy towaru ustala się indywidualnie z handlowcami.

Zgodnie z regulaminem firm spedycyjnych mogą one naliczać dodatkowe koszty dostawy towaru, np. za przetrzymywanie towaru w przypadku nieobecności odbiorcy w miejscu i dniu dostawy lub oczekiwanie kuriera na odbiorcę. Koszty te pokrywa klient. Dokładne informacje o kosztach można znaleźć w regulaminach firm spedycyjnych (prosimy o skontaktowanie się z odpowiednią firmą w kwestii otrzymania odpowiednich informacji).