Nowy produkt

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE PELTOR OPTIME I H510P3

Więcej informacji

Przeciwhałasowe nauszniki Optime I w wersji do mocowania na hełm Peltor. W zestawie znajdują się uchwyty P3E/2, które umożliwiają mocowanie tych ochronników. Jest to częsty wybór, który pozwala w jednej chwili chronić zarówno słuch, jak i głowę.

Są to uniwersalne nauszniki o bardzo wysokim komforcie użytkowania i niskiej wadze (180 g). Miękkie poduszki ze specjalnym wypełnieniem z płynem i pianką to doskonałe właściwości tłumiące oraz mały docisk do głowy.

Optime I sprawdzą się w wielu zawodach i pracach hobbystycznych, np.: w warsztatach obróbki metalu, drukarniach, podczas koszenia trawników, w zakładach włókienniczych itd.

Odporność na hałas:

87 - 98 dB

Ochronniki Optime I są naturalnym wyborem dla osób potrzebujących pełnego zabezpieczenia zarówno na krótki, jak i na długi okres czasu. Szerokie, wygodne pierścienie uszczelniające są wypełnione unikalnym połączeniem płynu i gąbki, co umożliwia optymalne dopasowanie i niewielki nacisk, zapewniając maksymalną wygodę nawet w czasie długotrwałego użytkowania. Stalowa sprężyna dociskowa oraz bezstopniowa regulacja ułatwiają dokładne dopasowanie do kształtu głowy.

Peltor Optime I są idealne do zastosowania w otoczeniu o umiarkowanym natężeniu dźwięku, takim jak warsztat, magazyn lub hala produkcyjna oraz na otwartej przestrzeni, na przykład podczas koszenia trawnika lub zajmowania się swoim hobby.

Po zamontowaniu nauszników na kasku można je ustawić w trzech położeniach: roboczym, wentylacyjnym oraz spoczynkowym. W przypadku codziennego używania ochronnika słuchu, producent zaleca wymianę poduszek uszczelniających i gąbki co sześć miesięcy.

Produkty powiązane