Zamówiony towar dostarczany jest do klienta za pośrednictwem firmy spedycyjnej - DHL (paczki do 30 kg) lub SUUS–  (palety 500 kg lub 800 kg).

Firmy kurierskie DHL, GLS, SUUS  posiadają swój własny regulamin. Celem zapoznania się z regulaminami prosimy o bezpośredni kontakt z tymi firmami.

Koszt przesyłek DHL/GLS

Paczka do 30 kg – 16,50 netto

Koszt pobrania – 18,50 PLN (maksymalna wartość faktury: 8 000 PLN)

Dodatkowe informacje dostępne na stronie www.dhl.com, www.gls-group.com

Koszt przesyłek SUUS

Przesyłka paletowa do 500 kg – 185,00 netto

Przesyłka paletowa do 800 kg– 205,00 netto

Dodatkowe informacje dostępne na stronie https://www.suus.com/

Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru z magazynu PRUS-POL w Prusicach, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 16:00. W innych dniach i godzinach po wcześniejszej informacji telefonicznej. 

Koszt transportu za zamówiony towar pokrywa klient poniżej wartości faktury netto – 4 000,00 zł. W przypadku większego zamówienia koszty wysyłki dzielone są na pół lub po stronie sprzedawcy – indywidualnie się to ustala z handlowcami.

Istnieje możliwość dostawy towaru raz w tygodniu środkami transportu PRUS-POL na koszt PRUS-POL, dla firm, których adres dostawy znajduje się w rejonie województwa dolnośląskiego. Szczegóły dotyczące tej formy dostawy można uzyskać kontaktując się z handlowcami.

Możliwa jest dostawa towaru na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt PRUS-POL przy zamówieniach indywidualnych składających się z ok. 150 kartonów różnego asortymentu, niezależnie od miejsca położenia siedziby firmy klienta. Wraz z dostawą klient otrzymuje fakturę VAT. Czas realizacji i dostawy towaru ustala się indywidualnie z handlowcami.

Zgodnie z regulaminem firm spedycyjnych mogą one naliczać dodatkowe koszty dostawy towaru, np. za przetrzymywanie towaru w przypadku nieobecności odbiorcy w miejscu i dniu dostawy lub oczekiwanie kuriera na odbiorcę. Koszty te pokrywa klient. Dokładne informacje o kosztach można znaleźć w regulaminach firm spedycyjnych (prosimy o skontaktowanie się z odpowiednią firmą w kwestii otrzymania odpowiednich informacji).