Nowy produkt

4760 Przedmioty

OBUWIE ROBOCZE VERONA S1

70,00 zł

70,00 zł brutto
56,91 zł netto

70,00 zł za parę

Więcej informacji

Opis

Obuwie robocze (trzewik) są wykonane ze skóry typu „buffalo” i innych materiałów, posiadają podnosek stalowy odporny na uderzenia - są to buty robocze wzmacniane.

Nazwa upoważnionego przedstawiciela: 

Kategoria : S1

Rozmiary : 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52

Przeznaczenie : Obuwie robocze przeznaczone jest do prac, w których wymagane jest podwyższenie bezpieczeństwa stóp. Obuwie kategorii SB są odporne na oleje, benzynę i inne rozpuszczalniki organiczne. Posiadają cechy ochronne łącznie z ochroną palców stopy za pomocą podnosków (buty robocze wzmacniane), których wytrzymałość jest badana przy uderzeniu z energią 200 J oraz zgniecenia do 15kN.

Przechowywanie, używanie, czyszczenie, konserwacja : Obuwie należy dopasować w dniu zakupu - obuwie za małe lub za duże ulegają deformacji. Rozmiar obuwia podany jest na opakowaniu i na wyrobie. Obuwie sznurowane - należy wkładać i zdejmować w stanie rozsznurowanym, nosić dobrze zasznurowane, co zapobiega przecieraniu się zapiętków. Obuwie należy przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych i zabezpieczonych przed zamoczeniem, przewiewnych, suchych, wolnych od pleśni i grzybów, z dala od środków chemicznych, grzejników itp. Temperatura pomieszczeń magazynowych powinna wynosić od 5⁰C - 24⁰C. Wilgotność względna pomieszczeń magazynowych w granicach 50% - 70%. Obuwie należy codziennie poddawać czyszczeniu i konserwacji. Należy unikać przemoczenia obuwia. Jeżeli to nastąpi, obuwie należy suszyć w temperaturze pokojowej z dala od intensywnych źródeł ciepła (kaloryfery, piecyki itp.). Obuwia skórzanego nie należy prać, gdyż pranie pozbawia skórę elastyczności, powoduje pękanie i odbarwianie skóry oraz osłabia połączenia klejowe. Warunki czyszczenia i konserwacji: wilgotne obuwie należy suszyć w temperaturze nie wyższej niż 25°C, gdyż zbyt wysoka temperatura może powodować deformację obuwia lub sztywność skóry. Kurz i błoto należy usuwać z obuwia wilgotną szmatką szczotką włosianą (skóry welurowe i bydlęce). Do skór welurowych i bydlęcych - impregnaty w aerozolu zgodnie z kolorem wierzchów.

Oznakowanie : Na kartonie i na języku obuwia znajduje się: rozmiar, norma i znak CE.

Obuwie robocze są zgodne z Dyrektywą 89/686/EEC i normą EN ISO 20345.

skora.jpg

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: